Wie zijn we

SodiGent kan rekenen op een divers team van medewerkers met het hart op de juiste plaats! Gedreven om er iets moois te maken voor iedereen!

Want alleen samen vormen we SodiGent!

Arne

Arne Berwouts
Administratief en creatief

@:Arne.Berwouts@ocmw.gent

 

chantal

Chantal Hamerlinck
Administratieve duizendpoot

@:Chantal.Hamerlinck@stad.gent

Sabine

Sabine Van Durme
Administratief en premiejager van dienst

@:Sabine.Vandurme@stad.gent

 

Linda

Linda Verhelst
Administratief en oudste spring in 't veld

@:Linda.Verhelst@stad.gent

 

Malaika

Malaika Vandegehuchte
Consulent en altijd content

@:Malaika.Vandegehuchte@stad.gent

 

Sofie

Sofie De Paermentier
Consulent en levensgenieter in één pakket

@:Sofie.Depaermentier@ocmw.gent

 

Tonia

Tonia Vanquickenborne
Leidinggevende dirigent

@:Tonia.Vanquickenborne@stad.gent