Wie zijn we

De vzw SodiGent kan rekenen op een divers team van medewerkers met het hart op de juiste plaats! Gedreven om er iets moois te maken voor iedereen!

Want alleen samen vormen we SodiGent!

Arne

 

 

Arne Berwouts
Administratief en creatief

@:Arne.Berwouts@ocmw.gent

 

 

 

 

chantal

 

 

Chantal Hamerlinck
Administratieve duizendpoot

@:Chantal.Hamerlinck@stad.gent

 

 

 

 

Sabine

 

 

Sabine Van Durme
Administratief en premiejager van dienst

@:Sabine.Vandurme@stad.gent

 

 

 

 

Malaika

 

 

 

Malaika Vandegehuchte
Consulent en altijd content

@:Malaika.Vandegehuchte@stad.gent

 

 

 

Sofie

 

 

 

Sofie De Paermentier
Consulent en levensgenieter in één pakket

@:Sofie.Depaermentier@ocmw.gent

 

 

 

Morgane

 

 

 

Morgane Hemberg
Sterk in boekhouding en event

@:Morgane.Hemberg@stad.gent

 

 

 

Sofie

 

 

Amanda Buysse (mobiele ploeg)
Administratief en wakend over het ledenbestand

@:Amanda.Buysse@stad.gent

 

 

 

Tonia

 

 

Tonia Vanquickenborne
Leidinggevend dirigent

@:Tonia.Vanquickenborne@stad.gent